Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sterowanie komputerem » Pulseway Manager 9.2

Pulseway Manager

9.2
sterowanie komputerem
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
11.5 MB
Aktualizacja:
24.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3102 (21 w tym miesiącu)
Opis Pulseway Manager 9.2
 
 

Pulseway Manager to rozbudowane i całkowicie bezpłatne narzędzie do zdalnego sterowania komputerem. Aplikacja pozwala na bezpieczne zarządzanie i monitorowanie komputerów za pomocą urządzenia przenośnego lub przeglądarki internetowej.

Aby włączyć usługę zdalnego sterowania komputerem, wystarczy założyć w nim konto i zalogować się na drugim komputerze lub urządzeniu przenośnym. Za pomocą tego oprogramowania, możemy również sprawdzić dokładny stan komputera, czyli odczytać szczegółowe statystyki odnośnie pracy i zużycia procesora i pamięci operacyjnej. Oprócz tego wyświetla też zawartość dysków twardych i sprawdza jakie usługi oraz procesy są uruchomione w systemie Windows.

Program Pulseway Manager umożliwia również zdalne zarządzanie procesami, usługami systemowymi i zaplanowanymi zadaniami. Możemy w łatwy sposób wylogować użytkownika i wyłączyć lub zrestartować komputer.

Pulseway Manager przeznaczony jest nie tylko dla zwykłych użytkowników ale także dla administratorów zarządzającymi siecią lokalną lub firmą. Aplikacja dostępna jest za darmo i pozwala na zdalne sterowanie trzema komputerami jednocześnie. Jeżeli zamierzamy kontrolować większą ilość komputerów, należy wówczas wykupić roczny abonament u producenta oprogramowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook