Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sterowanie komputerem » Logi Options+ 1.42

Logi Options+

1.42
sterowanie komputerem
Rozmiar:
25 MB
Aktualizacja:
31.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
670 (49 w tym miesiącu)
Opis Logi Options+ 1.42
 
 
Logi Options+ to aplikacja nowej generacji do płynnego zarządzania i dostosowania myszy oraz klawiatur wyprodukowanych przez firmę Logitech.

Pozwala dostosować urządzenia do naszych potrzeb. Program pozwala skonfigurować przyciski i klawisze do najczęściej wykonywanych i powtarzających się zadań, a także dostosować sposób przewijania i zoptymalizować szybkość kursora. Ogólnie mówiąc, łączy najlepsze funkcje doskonale nam znanego programu Options z zupełnie nowym interfejsem graficznym.

Korzystając z programu, usprawnimy wykonywanie codziennych zajęć, bez względu na zadanie czy aplikację. Wstępnie zdefiniowane ustawienia są zoptymalizowane pod kątem ulubionych aplikacji – Google Chrome, Edge, Safari, Zoom, PowerPoint, Excel, Photoshop, Premiere Pro, Final Cut Pro i Microsoft Teams. Gesty myszy ułatwiają nam poruszanie się po pulpicie, a wbudowana funkcja Flow umożliwia płynną pracę na wielu komputerach jednocześnie.

W Logi Options+ w prosty sposób skonfigurujemy gesty myszy. Przypiszemy gesty do dowolnego przycisku myszy i bez większego wysiłku możemy nawigować między okienkami, sterować piosenkami i nie tylko. Technologia Flow pozwala na płynne korzystanie i sterowanie wieloma komputerami. Możemy przełączyć się na inny komputer, po prostu przesuwając kursor do krawędzi ekranu. Z łatwością przeniesiemy tekst, obrazy i pliki między komputerami. W tym celu wystarczy skopiować element na jednym komputerze, a wkleić na drugim. Funkcji Flow możesz nawet używać między systemami Windows i macOS.

Logi Options+ oferuje również pełną kontrolę nad stanem urządzenia. Zobaczymy poziom naładowania baterii.

Program obsługuje różne myszki i klawiatury. O to lista wspieranych niektórych modeli: MX Master 3, MX Anywhere 3, M275, M280, M320 M330, B330, M331 oraz MX Keys, Mx Keys Mini czy K380.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook