Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sterowanie komputerem » AutoActions 1.9.19

AutoActions

1.9.19
sterowanie komputerem
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.8 MB
Aktualizacja:
26.02.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
236 (6 w tym miesiącu)
Opis AutoActions 1.9.19
 
 
AutoActions umożliwia tworzenie specjalnych profili, które pomogą wykonywać określone czynności na komputerze, takie jak zmiana ustawień wyświetlania, automatyczny wybór urządzenia audio czy uruchamianie skryptu albo programu.

Aby w pełni zautomatyzować proces wykonywanych czynności, wystarczy skorzystać z podzielonych sekcji - wyświetlanie stanu, profile, aplikacje czy ustawienia. Po utworzeniu profilu, aplikacja AutoActions monitoruje go i uruchamia określone akcje przypisane do tego profilu.

AutoActions pozwoli na przykład przełączać HDR, zmienić rozdzielczość, głębię kolorów czy częstotliwość odświeżania i głębię kolorów, a także wykonać różne operacje związane z dźwiękiem audio czy uruchamianiem i zamykaniem aplikacji.

AutioActions jest pomocną aplikację dla graczy czy programistów. W niektórych grach, takich jak Cyberpunk 2077, nie widzimy żadnych opcji HDR w ustawieniach, ponieważ funkcja HDR nie był włączona w systemie Windows przed uruchomieniem gry. W takim przypadku warto skorzystać z tej aplikacji, która zabija proces przy pierwszym wystąpieniu, aktywuje HDR i restartuje proces.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook