AnyDesk

7.1.11
sterowanie komputerem
Rozmiar:
7 MB
Aktualizacja:
11.04.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
17834 (156 w tym miesiącu)
Opis AnyDesk 7.1.11
 
 

AnyDesk stanowi alternatywne rozwiązanie do zdalnego zarządzania wieloma komputerami w tym samym czasie. Narzędzie posiada bardzo przejrzystą szatę graficzną zrozumiałą nawet dla tych, którzy z podobnymi narzędziami wcześniej nie mieli do czynienia. Okno główne pozwala na szybkie nawiązanie połączenia z inną maszyną.

Jako, że oprogramowanie pozwala na dostęp do komputera zdalnego i jest zorientowane na zapewnienie jak najwyższego bezpieczeństwa, oferuje możliwość udostępniania plików. Nie mniej jednak AnyDesk pozwala na współdzielenie zawartości schowka sprawiając, że kopiowanie i wklejanie informacji staje się bardzo intuicyjne.

Inną ciekawą opcją jest wykonywanie zrzutów ekranu komputera, do którego jesteśmy podłączeni. Nie lada ułatwieniem w procesie nawiązywania połączenia jest brak konieczności uzyskiwania autoryzacji zdalnej maszyny.

Uwaga:

Wersja darmowa oferuje dostęp dla jednego użytkownika, jedno połączenie w danym czasie (wychodzące), zarządzanie urządzeniem (dostęp nienadzorowany), a także możliwość podłączenia za pośrednictwem jednego urządzenia oraz nawiązanie połączenia z nieograniczoną liczbą urządzeń.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook