Aeroadmin

4.9
sterowanie komputerem
Rozmiar:
3 MB
Aktualizacja:
29.08.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
6732 (30 w tym miesiącu)
Opis Aeroadmin 4.9
 
 

Aeroadmin to niewielkie rozwiązanie do zdalnego kontrolowania oraz zarządzania innymi komputerami.

Program nie wymaga żadnego rodzaju danych uwierzytelniających poza ID lub adresem IP komputera, z którym chcemy nawiązać połączenie. Warto również dodać, że narzędzie dostępne jest w wersji przenośnej, czyli uruchamianej bez konieczności instalacji na dysku.

Do dyspozycji oddano dwa tryby, spośród których jeden pozwala jedynie na podgląd, a drugi na bezpośrednią ingerencję w system i pliki. Gdy Aeroadmin próbuje nawiązać łączność, użytkownik komputera docelowego może odrzucić bądź zaakceptować połączenie.

Kluczowe cechy: Działa bez rejestracji, instalacji i konfiguracji, Łączy się z komputerami za NAT, wbudowany system SOS dla helpdesku, dostęp nienadzorowany czy Zdalne wylogowanie użytkownika, ponowne uruchomienie (w tym w trybie awaryjnym).

Jak działa program?

AeroAdmin pokazuje numer identyfikacyjny za każdym razem, gdy jest otwierany. Ten numer należy udostępnić, aby ktoś inny mógł połączyć się z komputerem. Ta liczba jest statyczna i związana ze sprzętem komputerowym, co oznacza, że ​​nie zmienia się w czasie. Możesz również użyć swojego adresu IP zamiast identyfikatora.

Komputer administratora musi wprowadzić identyfikator klienta, aby nawiązać połączenie. Gdy administrator po raz pierwszy próbuje nawiązać połączenie, klient zdalny musi włączyć prawa dostępu, takie jak wyświetlanie ekranu, sterowanie klawiaturą i myszą, przesyłanie plików i synchronizacja schowka. Klient może udzielić lub cofnąć dowolne z tych praw. Sesja rozpocznie się natychmiast po zaakceptowaniu połączenia przez klienta.

AeroAdmin oferuje bardzo elastyczny system uwierzytelniania 3-składnikowego. Oprócz ręcznej akceptacji połączeń przychodzących, zdalny administrator może być uwierzytelniany za pomocą identyfikatora sprzętowego lub hasła, lub w trybie łączonym, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook