Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sterowanie komputerem » Advanced Mouse Auto Clicker 4.2.1

Advanced Mouse Auto Clicker

4.2.1
sterowanie komputerem
Rozmiar:
535 KB
Aktualizacja:
19.05.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
55425 (242 w tym miesiącu)
Opis Advanced Mouse Auto Clicker 4.2.1
 
 

Advanced Mouse Auto Clicker jest rozbudowanym narzędziem do automatycznego klikania myszy oraz wciskania przycisków klawiatury. Obsługiwane są skróty klawiaturowe, klikanie w określone przez użytkownika punkty, obrazki i wiele innych. Oprogramowanie oferuje bardzo bogatą paletę opcji konfiguracyjnych oraz działa całkowicie transparentnie.

Interfejs Advanced Mouse Auto Clicker zbudowano z pojedynczego okna, które jednak wypełnione jest wieloma opcjami dostępnymi z poziomu rozwijanych list. Pierwszy kontakt z programem może wywołać małe zagubienie z powodu natłoku różnorakich funkcji, jednak szybko można opanować większość ich zastosowań. Niestety, musimy samodzielnie zapoznawać się ze wszystkimi możliwościami, bowiem producent nie przewidział dodatkowej dokumentacji.

Oprogramowanie pozwala na ustalenie interwałów pomiędzy kliknięciami z dokładnością co do godziny, minuty, sekundy, a nawet dziesiętnych czy setnych części sekundy.

Program jest użyteczny wszędzie tam, gdzie występują powtarzające się operacje, zarówno w środowisku systemowym lub w grach.

Uwaga!
Program dostępny jest w 10 dniowej wersji testowej!
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook