Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » środowiska programistyczne » Microsoft Visual Studio Professional 2019 16.11.5

Microsoft Visual Studio Professional

2019 16.11.5
środowiska programistyczne
Rozmiar:
1.2 MB
Aktualizacja:
13.10.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
844 (59 w tym miesiącu)
Opis Microsoft Visual Studio Professional 2019 16.11.5
 
 

Visual Studio Professional 2019 jest rozbudowanym i zaawansowanym środowiskiem programistycznym, służącym do tworzenia aplikacji na platformie .NET. Przy pomocy programu Visual Studio Community można tworzyć nowoczesne aplikacje biznesowe, które rozszerzają możliwości usługi Office 365, i zarządzać nimi, aby pomóc użytkownikom w interakcji z procesami biznesowymi, artefaktami i innymi systemami.

Oprogramowanie Visual Studio 2019 oferuje wszechstronne narzędzia i usługi pomagające w tworzeniu nowoczesnych aplikacji lub w modernizowaniu istniejących, dzięki czemu użytkownik otrzymuje najlepszy interfejs na różnych ekranach i urządzeniach przy jednoczesnym zachowaniu połączenia z niezbędnymi usługami i danymi.

Oprogramowanie Microsoftu zawiera wiele usprawnień interfejsu użytkownika w oparciu o opinie klientów i główną zasadę projektową Microsoft polegającą na koncentrowaniu się na dostarczanej treści i lepszym interfejsie użytkownika. Warto zauważyć ponad 400 zmodyfikowanych ikon o większym zróżnicowaniu i liczbie kolorów, przeprojektowaną stronę Start i inne subtelne zmiany projektowe w programie Visual Studio.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook