Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » środowiska programistyczne » Microsoft Visual Studio 2019 16.11.5

Microsoft Visual Studio

2019 16.11.5
środowiska programistyczne
Rozmiar:
2.9 MB
Aktualizacja:
13.10.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
20456 (318 w tym miesiącu)
Opis Microsoft Visual Studio 2019 16.11.5
 
 

Visual Studio Community 2019 jest rozbudowanym i zaawansowanym środowiskiem programistycznym, służącym do tworzenia aplikacji na platformie .NET. Przy pomocy programu Visual Studio Community można tworzyć nowoczesne aplikacje biznesowe, które rozszerzają możliwości usługi Office 365, i zarządzać nimi, aby pomóc użytkownikom w interakcji z procesami biznesowymi, artefaktami i innymi systemami.

Oprogramowanie Visual Studio 2019 oferuje wszechstronne narzędzia i usługi pomagające w tworzeniu nowoczesnych aplikacji lub w modernizowaniu istniejących, dzięki czemu użytkownik otrzymuje najlepszy interfejs na różnych ekranach i urządzeniach przy jednoczesnym zachowaniu połączenia z niezbędnymi usługami i danymi.

Oprogramowanie Microsoftu zawiera wiele usprawnień interfejsu użytkownika w oparciu o opinie klientów i główną zasadę projektową Microsoft polegającą na koncentrowaniu się na dostarczanej treści i lepszym interfejsie użytkownika.

Warto zauważyć ponad 400 zmodyfikowanych ikon o większym zróżnicowaniu i liczbie kolorów, przeprojektowaną stronę Start i inne subtelne zmiany projektowe w programie Visual Studio.

Oprócz tego środowisko posiada obszerną liczbę usprawnień, które pomagają w zwiększeniu produktywności i skoncentrowaniu się na kodowaniu. Niektóre funkcje pojawiły się w pierwszej kolejności jako eksperymenty w rozszerzeniu Visual Studio Power Tools, zanim zostały poprawione i wdrożone w pakiecie Visual Studio. Funkcje związane z produktywnością obejmują automatyczne uzupełnianie nawiasów, możliwość przenoszenia linii lub bloków kodu za pomocą skrótów klawiaturowych oraz wbudowaną nawigację. System nawigacji pozwala na sprawne operowanie w rozbudowanym kodzie.

Nie zabrakło również systemu refaktoryzacji kodu, podpowiedzi czy też możliwości dostosowywania schematu kolorystycznego środowiska. Visual Studio Community to również skuteczny debugger obsługujący języki programowania C#, VB, C++, JavaScript, Python, XAML, HTML I wiele innych. Z narzędzia można korzystać również wtedy, gdy oprogramowanie tworzone jest w wielu językach jednocześnie, Debugger wspiera różne platform, jak Windows czy nawet Android oraz iOS.

Skuteczność debugowania podwyższa IntelliTrace oraz głęboka analiza zbędnych plików. Visual Studio Community posiada integrację z Git, dzięki czemu mamy możliwość wysyłania swojego kodu do zewnętrznego repozytorium, gdzie jest bezpieczny.

Uwaga:

Oprogramowanie Visual Studio 2019 Community jest dostępne za darmo.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook