Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » środowiska programistyczne » Illumination Software Creator Free Edition 6.0

Illumination Software Creator Free Edition

6.0
środowiska programistyczne
Rozmiar:
2.7 MB
Aktualizacja:
22.08.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1035 (12 w tym miesiącu)
Opis Illumination Software Creator Free Edition 6.0
 
 

Illumination Software Creator Free Edition to darmowe środowisko programistyczne do tworzenia różnych aplikacji i witryn internetowych. Program jest wygodny i bardzo szybki w obsłudze, przeznaczony zarówno dla doświadczonych programistów, jak i również dla początkujących użytkowników, którzy nie znają żadnych języków programowania.

W programie tworzymy projekty korzystając z gotowych schematów blokowych. Oprócz tego oferuje wizualny edytor do zarządzania wszystkimi tworzonymi aplikacjami lub stronami internetowymi. Aby stworzyć / zaprogramować aplikację należy korzystać z wbudowanej palety komponentów i schematów, umieszczając i łącząc je odpowiednio w edytorze. Illumination Software Creator Free Edition pozwala na tworzenie programów opartych na HTML5, a także bezpośrednio działających w systemie operacyjnym.

Wszystkie dostępne bloki odpowiadają za wykonywanie jakiejś akcji lub czynności. Na przykład w kategorii odpowiadającej za interfejs użytkownika, znajdziemy różne czynności umożliwiające otwieranie okien, wczytywania grafiki czy na przykład wyświetlanie odpowiedniego komunikatu. W pozostałych blokach znajdziemy pozostałe akcje i czynności pozwalające między innymi na wykonywanie operacji matematycznych, uruchamianie skryptów lub obsługiwanie niektórych plików i katalogów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook