Android Studio

4.0.1
środowiska programistyczne
Rozmiar:
871 MB
Aktualizacja:
22.07.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
6809 (102 w tym miesiącu)
Opis Android Studio 4.0.1
 
 
Android Studio to oparte na IntelliJ IDEA środowisko programistyczne do tworzenia, testowania i debugowania aplikacji na Androida.

Android Studio charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, czytelnym i niezwykle rozbudowanym interfejsem użytkownika oraz dołączonymi narzędziami SDK do wspomagania tworzenia i modyfikowania tworzonych programów mobilnych.

W programie znajdziemy narzędzia Gradle, służące do budowy różnych projektów z poziomu kreatora konfiguracyjnego oraz do migracji utworzonych projektów z poziomu Eclipse`a. Kolejną zaletą programu jest możliwość podglądu w czasie rzeczywistym na tworzony lub modyfikowany projekt w edytorze XML. W ten sposób, nie musimy a każdym razem przełączać w tryb wizualny, aby sprawdzić wprowadzone zmiany. Dzięki temu zaoszczędzamy mnóstwo czasu podczas pracy.

Oprogramowanie Android Studio jest przydatnym środowiskiem programistycznym przeznaczonym zarówno dla początkujących, jak i również dla zaawansowanych deweloperów i programistów.

Uwaga:
Android Studio wymaga zainstalowanych w systemie środowiska Java 7 Development Kit.

Program Android Studio na chwilę obecną jest dostępny we wczesnej fazie - Preview. Jeżeli zależy wam na stabilnym oprogramowaniu do tworzenia aplikacji, zalecamy zapoznać się z innym środowiskiem programistycznym - Android SDK, którego można również pobrać z naszej bazy plików.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook