Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » sprzedaż » Asseco WAPRO Mag 8.80

Asseco WAPRO Mag

8.80
sprzedaż
Rozmiar:
1.69 MB
Aktualizacja:
11.10.2022
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
sprzedaż
Ocena:
4.2
Oceń:
Pobrano:
25554 (30 w tym miesiącu)
Opis Asseco WAPRO Mag 8.80
 
 

Program Asseco WAPRO Mag (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

Wbudowany moduł zamówień pozwala na sprawne zarządzanie zapasami magazynowymi, a moduł rozrachunków i dokumentów finansowych, zapewnia rozliczanie i kontrole stanu płatności w oparciu o raporty kasowe i bankowe. Program w linii PRESTIŻ przystosowany jest do obsługi transakcji wewnątrz wspólnotowych oraz transakcji walutowych (sprzedaż/zakup, cenniki walutowe). Dodatkowo w tej linii system zawiera moduł produkcji pozwalający na sprawna kompletacje produktów z użyciem zamienników oraz moduł CRM - prosty w obsłudze mechanizm umożliwiający rejestracje zadań oraz zarządzanie relacjami z klientem.

Asseco WAPRO Mag (SQL) jest wynikiem połączenia dotychczasowych, bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Nowa wersja programu jest w pełni zintegrowana i kompatybilna ze środowiskiem oraz interfejsem Microsoft Windows. Może pracować pod kontrolą Windows XP SP 3/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows Server 2008/Windows Server 2012 maksymalnie wykorzystując zalety tych systemów operacyjnych.

Program Asseco WAPRO Mag jest centralnym elementem oprogramowania dla małych i średnich firm produkowanego przez Asseco WAPRO. Projekt podziału funkcjonalnego pomiędzy poszczególnymi aplikacjami systemu wymaga, aby program Program Asseco WF-Mag dla Windows w pełni obsługiwał wszystkie operacje związane z działalnością handlową firm. W związku z tym składa się z kilku modułów, które często w podobnych systemach innych producentów wydzielone są w oddzielnych jednostkach produktowych.

Asseco WAPRO Mag składa się trzech podstawowych modułów:

modułu zarządzania magazynem – moduł przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo – wartościowej oraz zarządzania gospodarką magazynową firmy. Posiada wszystkie narzędzia potrzebne do pełnej automatyzacji pracy osób obsługujących magazyn.

modułu zarządzania sprzedażą - moduł przeznaczony jest do wspierania i automatyzowania wszystkich procesów związanych z transakcjami sprzedaży przeprowadzanymi przez firmy począwszy od ustalenia i kontroli właściwej polityki cenowej (cenniki) poprzez wystawianie i kontrolę stanu realizacji zamówień, wystawianie dokumentów handlowych kończąc na raportach osiągniętych przychodów, zysków czy rentowności firmy.

moduł finansowy - w skład tego modułu wchodzą rejestry operacji bankowych, kasowych, rozrachunków z kontrahentami. Jest uzupełnieniem wyżej wymienionych modułów, umożliwia pełną kontrolę finansów firmy oraz rozliczeń z kontrahentami, wspierając przy tym operacje e-przelewów.

Program Asseco WAPRO Mag stanowi kompletną aplikację obejmującą swoim obszarem działania wszystkie aspekty działalności handlowej firmy. Opcjonalnie można rozszerzyć funkcjonalność programu o obsługę tzw. sprzedaży mobilnej oraz sprzedaż na platformie internetowej abStore, która jest w pełni zintegrowana z Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows oraz z zewnętrznymi usługami np. portalem aukcyjnym Allegro.

Asseco WAPRO Mag jest dostępny w czterech wariantach:

• wariant START - przeznaczony dla jednoosobowych mikroprzedsiębiorstw, firm rodzinnych gdzie podstawową funkcja programu jest fakturowanie prostej sprzedaży towarów, produktów, wyrobów (wystawianie dokumentów sprzedaży) w małym sklepie czy kiosku. W takich przypadkach cenioną zaletą programu jest pełna automatyzacja sprzedaży (połączenie zarządzania magazynem z obsługą procesu sprzedaży). Jest to istotna cecha programu ponieważ w firmach tego typu większość operacji wykonuje jedna osoba, która często jest magazynierem, sprzedawcą, kasjerem a czasem także właścicielem firmy.

• wariant BIZNES - przeznaczony dla kilkunastoosobowych, małych firm, które wymagają już obsługi wielu magazynów reprezentujących oddziały firmy, filie czy punktu sprzedaży detalicznej. W tego typu firmach, o bardziej złożonej strukturze organizacyjnej, od wariantu BIZNES istotne stają się dla firm użytkujących program Asseco WAPRO WF-Mag moduły zarządzania sprzedażą. Na przykład możliwość ustalania „polityki cenowej” firmy, cenników, akcji promocyjnych np. przez osoby kierujące Działem Sprzedaży, która następnie jest automatycznie realizowana i kontrolowana przez program w momencie wystawiania faktury czy innego dokumentu sprzedaży.

• wariant PRESTIŻ - przeznaczony dla kilkudziesięcioosobowych, średnich firm posiadających wiele oddziałów, filii, sklepów na terenie kraju. Wariant PRESTIŻ wspiera obsługę wewnątrz unijnego oraz poza unijnego obrotu towarowego. Wariant PRESTIŻ jest kolejnym rozszerzeniem funkcjonalnym programu. Przewidziany jest dla najbardziej wymagających odbiorców systemu, poza wieloma rozszerzeniami funkcjonalnymi posiada większe możliwości kontroli i analizy rentowności. Wariant ten posiada także Moduł Akcyzowy do obrotu wyrobów węglowych, pozwalający automatycznie tworzyć Dokumenty Dostawy oraz deklarację AKC-WW.

• wariant PRESTIŻ PLUS – posiada pełną funkcjonalność wariantu PRESTIŻ i przeznaczony jest dla użytkowników o specyficznych wymaganiach. Wariant PRESTIŻ PLUS umożliwia praktycznie dowolną rozbudowę struktur bazy danych. Moduł tabel dodatkowych umożliwia rozszerzenie zakresu danych / informacji przechowywanych domyślnie przez standardową wersję programu o dodatkowe specyficzne dane. Moduł gniazd rozszerzeń pozwala na modyfikowanie programowe standardowych operacji dostarczanych w programie, dodawanie własnych procedur a także tworzenie całych funkcjonalnych modułów. Dodatkowo wariant ten umożliwia wykorzystanie zaawansowanych mechanizmów raportowania w technologii SQL Server Reporting Services.

Współpraca ze sklepem internetowym abStore

Program Asseco WAPRO Mag pozwala na pełną integrację z platformą e-commerce abStore już w wariancie START umożliwiając przesyłanie danych w obie strony. Platforma e-commerce abStore dostosowana jest także do współpracy z zewnętrznymi platformami takimi jak porównywarki cenowe czy platforma aukcyjna Allegro.

Asseco WAPRO Mag jako element systemu do zarządzania firmą

Asseco WAPRO jest producentem oprogramowania dla firm często określanego również jako systemy do zarządzania firmami. Dla firm o różnej wielkości i różnym profilu działalności wymagania do takiego systemu znacznie się różnią.

Rozbudowując zestaw o odpowiedni program finansowo księgowy otrzymujemy najprostszy system do zarządzania firmą, spełniający wymagania firm o prostej strukturze organizacyjnej. Aplikacje mogą pracować na rozłącznych bazach danych lub na jednej, zsynchronizowanej bazie danych a współczesne możliwości techniczne systemów komputerowych oraz łącz umożliwiają zarówno lokalny jak i zdalny dostęp do programów.

Program w pełni integruje się z dedykowanymi programami finansowo – księgowymi Asseco WAPRO:

• Asseco WAPRO FaKir dla Windows – dla firm prowadzących księgowość w formie pełnej księgowości (tzw. księgi handlowe) oraz

• Asseco WAPRO WF-KaPeR dla Windows - dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów (KPiR)

Dodając kolejne komponenty spośród produktów oferowanych przez Asseco WAPRO oraz wybierając odpowiedni wariant programów (linię produktową), system taki będzie w stanie spełnić wymagania także znacznie większych i rozbudowanych organizacyjnie firm.

Współpraca z innymi programami:

• Program jest w pełni zintegrowany z programem Asseco WAPRO WF-Mag Mobile 2 przeznaczonym dla przedsiębiorstw, których handlowcy pracują w terenie (handlowców „mobilnych”);

• Program Asseco WAPRO Mag od Wariantu BIZNES w pełni integruje się programem Asseco WAPRO WF-Analizy przeznaczonym do tworzenia zaawansowanych wielowymiarowych analiz;

• Program Asseco WAPRO Mag w wariancie PRESTIŻ umożliwia dołączanie do standardowego zestawu raportów i zestawień własnych raportów wykonanych zarówno przy użyciu CRYSTAL REPORTS jak i SQL Server Reporting Services;

• Program Asseco WAPRO Mag dla Windows od Wariantu BIZNES w pełni integruje się programem Asseco WAPRO WF-Analizy przeznaczonym do tworzenia zaawansowanych wielowymiarowych analiz;

• Program jest w pełni zintegrowany ze środowiskiem Windows, co pozwala np. na przetwarzanie danych zawartych w bazie danych programu Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows przy zastosowaniu standardowych aplikacji firmy Microsoft np. Excel, Access itp.

• Na rynku dostępnych jest wiele aplikacji zewnętrznych producentów oraz Partnerów Asseco WAPRO, integrujących się z Mag dla Windows rozszerzających jego podstawową funkcjonalność.

Uwaga!

Pobrany program działa jako w pełni funkcjonalna 30 dniowa wersja komercyjna lub bezterminowo jak program DEMO. Aby kontynuować pracę należy skontaktować się z Asseco WAPRO w celu uzyskania danych licencyjnych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook