Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » sprzedaż » Subiekt nexo PRO 34.0.1

Subiekt nexo PRO

34.0.1
sprzedaż
Rozmiar:
963 MB
Aktualizacja:
22.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
sprzedaż
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2078 (55 w tym miesiącu)
Opis Subiekt nexo PRO 34.0.1
 
 

Subiekt nexo PRO to oprogramowanie wspomagające prowadzenie sprzedaży w małych i średnich firmach. Łączy w sobie funkcjonalności wersji podstawowej oraz znacznie więcej. System umożliwia nadawanie cen towarom poprzez cenniki główne i dodatkowe.

Obsługa zamówień w wersji PRO została wzbogacona o widoki robocze (Asortyment na zamówieniach do obsługi pozycji zamówienia, Asortyment na wyczerpaniu, Asortyment na zleceniach), które ułatwiają logistykę zamówień zarówno w przypadku klientów, jak i dostawców.

Subiekt nexo PRO pozwala również na dodawania pól własnych oraz własnych raportów czy wzorców wydruku. Nie zabrakło również modułu Strefa Subiekta usprawniającego tworzenie rozwiązań dostosowujących system do specyficznych potrzeb firmy.
Niektóre cechy Subiekta nexo PRO:
  • kartoteka klientów obejmująca również informacje typu CRM
  • pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych
  • pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ; korekty dokumentów magazynowych; automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury; faktura pro forma;  faktura sprzedaży z wielu magazynów
  • rozbudowany system zamówień – każda pozycja dokumentu może mieć indywidualny termin realizacji, również wcześniejszy niż termin realizacji całego dokumentu
  • kartoteka asortymentu – towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych; działy sprzedaży w kartotece
  • kompleksowa obsługa kasy z rejestrowaniem operacji gotówkowych i bezgotówkowych (płatności kartą płatniczą, bony), operacje kasowe z odłożonym skutkiem (niewykonane)
  • rozbudowana obsługa rachunków bankowych (przelewy standardowe, do ZUS, podatkowe, operacje na rachunku, opłaty prowizyjne, wyciągi); obsługa bankowości elektronicznej za pomocą wymiany plików, a także online (wybrane banki)
  • automatyczna synchronizacja zmian asortymentu w kartotece i urządzeniach zewnętrznych
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook