Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » sprzedaż » R2faktury 10.32.2

R2faktury

10.32.2
sprzedaż
Rozmiar:
116 MB
Aktualizacja:
22.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
sprzedaż
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1195 (18 w tym miesiącu)
Opis R2faktury 10.32.2
 
 

R2faktury to zaawansowany program przeznaczony do obsługi sprzedaży i zarządzania magazynem. Umożliwia szybkie wystawianie faktur, a także ich rozliczanie. Wyróżnia się rozbudowanym mechanizmem przeprowadzania analizy danych i windykacją należności.

R2faktury jest idealnym rozwiązaniem do prowadzenia własnego magazynu i wystawiania wszystkich niezbędnych dokumentów magazynowych - PZ, MM, WZ, RW i PR. Rozlicza płatności za pomocą raportów bankowych, bada i analizuje prowadzoną działalność. Sporządza oraz eksportuje polecenia przelewów bankowych.

Podczas zarządzania magazynem można przyjmować towar do magazynu i wystawiać faktury, przeprowadzać korekty przyjęć, kontrolować stan magazynu, obliczać marżę i zysk oraz rozliczać sprzedaż w cenach nabycia. Program wystawia również faktury VAT, faktury proforma, paragony, rachunki oraz e-faktury w formacie PDF.

R2faktury dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 60 dni darmowego użytkowania. Po zakończeniu tego okresu, zostanie zablokowana możliwość drukowania.

PROMOCJA na START: Jeśli wystawiasz miesięcznie nie więcej niż 2 faktury, 2 PZ i 2 MM, możesz bezpłatnie używać programu R2faktury. Jeśli nie przekroczysz opisanych limitów, to wersja testowa będzie działać jak pełnowartościowy program, bez żadnych ograniczeń czasowych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook