Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » sprzedaż » Obsługa Sprzedaży ObSp 23.02.A

Obsługa Sprzedaży ObSp

23.02.A
sprzedaż
Rozmiar:
141 MB
Aktualizacja:
10.05.2023
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
sprzedaż
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
2714 (28 w tym miesiącu)
Opis Obsługa Sprzedaży ObSp 23.02.A
 
 

Varico ObSp to program do obsługi sprzedaży, dedykowany dla niewielkich firm. Umożliwia m.in. wystawianie i ewidencjonowanie dokumentów sprzedaży (faktury VAT, paragony itp.), wprowadzanie dokumentów zakupu, prowadzenie prostego magazynu, ewidencjonowanie kontrahentów, prowadzenie kasy oraz kontrolowanie i rozliczanie należności. Program dostosowany jest nie tylko do obsługi transakcji krajowych ale także wewnątrzunijnych i poza wewnątrzunijnych. Dzięki edytorowi XML możliwa jest zmiana wyglądu faktur.

Program w zamierzeniu twórców ma wyróżniać się prostotą obsługi, jednak interfejs niektórych okien (np. wystawianie dokumentu sprzedaży) może wymagać pewnego przyzwyczajenia. Możliwa jest wymiana danych z innymi programami tego samego producenta.

Najnowsza wersja posiada usprawniony mechanizm generowania faktur seryjnych poprzez wprowadzenie wartości brutto faktury do pola "Wpłacono" na dokumencie, jeśli przypisany do definicji faktury seryjnej sposób płatności ma włączoną opcję "Brutto w polu wpłacono". Przeniesiono również w menu opcję "Eksport dokumentów". Od teraz dostępna jest ona w opcji Operacje w menu głównym programu.

Uwaga!
Wersja trial ważna jest przez 60 dni lub 120 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone, a jedynie znacznie spowolnione.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook