Instalki.pl » Programy » Windows » Dodatki » spolszczenia » PixBuilder Studio - spolszczenie 1.10

PixBuilder Studio - spolszczenie

1.10
spolszczenia
Rozmiar:
803 KB
Aktualizacja:
22.10.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
spolszczenia
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
430 (14 w tym miesiącu)
Opis PixBuilder Studio - spolszczenie 1.10
 
 
Niniejsze spolszczenie jest kompletnym tłumaczeniem z pliku języka angielskiego (English.lng). Niektóre pojęcia (np. „opacity”) nie są przetłumaczone zgodnie z ich słownikowym znaczeniem, bo takowe nie mieściło się w przewidzianym przez programistów miejscu (obrazie przycisku np.). W skład spolszczenia wchodzi także plik pomocy przetłumaczony na język polski.

Użycie niniejszego instalatora spowoduje nadpisanie istniejącej wersji pliku pomocy oraz pliku języka polskiego (jeśli takowy istniał już wcześniej). Nadpisanie odbywa się automatycznie, bez pytania o zgodę użytkownika. Po prostu - uruchamiając instalator użytkownik godzi się na wszelkie skutki.

Aby korzystać z interfejsu w języku polskim, należy pobrany plik uruchomić i postępować zgodnie z jego wskazówkami.

UWAGA! - jeśli program PixBuilder Studio zainstalowany jest na innej ścieżce niż sugerowana przez instalator, należy w odpowiednim momencie podać tę ścieżkę instalatorowi.

Autor spolszczenia starał się aby teksty nie zawierały błędów i wszystkie opisywały po polsku to, co akurat autor wersji angielskiej miał na myśli. Jest też oczywiste, że nie był w stanie sprawdzić wszystkich przypadków jakie mogą się w pracy z programem zdarzyć. Stąd prośba o nadsyłanie wszelkich uwag, próśb czy własnych wersji tłumaczenia poszczególnych komunikatów na jego adres:

pro_techpc(at)adres.pl

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook