ABBYY Lingvo

x6
słowniki translatory
Rozmiar:
481 MB
Aktualizacja:
21.04.2017
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
1
Oceń:
Pobrano:
6967 (22 w tym miesiącu)
Opis ABBYY Lingvo x6
 
 

ABBYY Lingwo x6 jest najnowszą odsłoną cieszącego się dużą popularnością elektronicznego słownika obsługującego szeroką gamę języków. Stanowi nie lada pomoc podczas redagowania tekstów w języku obcym, tłumaczenia czy też nauki.

ABBYY Lingvo x6 zawiera słowniki opublikowane przez znanych autorów i wydawnictwa na świecie, takie jak Collins, Oxford. Użytkownik otrzymuje dostęp do tłumaczeń w 20 językach czy możliwości odsłuchania poprawnej wymowy poszczególnych słów. Co więcej znajdziemy również funkcję tłumaczenia wybranych słów z poziomu dowolnej aplikacji, pliku, obrazków czy napisów stosowanych w filmach.

Każde słowo opatrzono dokładnym opisem, synonimami czy przykładami użycia w zdaniach. Nie zabrakło również zasad ich poprawnego gramatycznie użycia podczas budowania wypowiedzi. System wyposażony jest w nowoczesny, wygodny i funkcjonalny interfejs użytkownika, oferujący możliwość błyskawicznego przekładu wskazanych kursorem słów poprzez wyświetlenie okienka z tłumaczeniem.

Przydatną opcją jest również wbudowane narzędzie do tworzenia swoich autorskich słowników. Przygotowane przez nas słowniki mogą z powodzeniem stanowić bogate uzupełnienie tych dostarczonych przez producenta. Poszczególne pozycje wzbogacimy ilustracjami.

ABBYY Lingwo x6 wspiera również cieszącą się coraz większą popularnością technologię OCR. Proces nauki nowego słownictwa może zostać znacząco uproszczony dzięki funkcji tworzenia fiszek. Wraz z produktem dostarczana jest specjalna aplikacja Lingvo Tutor, pomagająca w nauce języka obcego, niezależnie od wieku użytkownika.
Uwaga:

W naszej bazie znajdziecie również starszą wersję programu ABBYY Lingvo X6 w polskiej wersji językowej.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
27 Sierpień 2018 23:33
Nie ma tumaczenia z angielskiego na polski!
POKAŻ ()

Facebook