Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » Wireless Network Watcher 2.31

Wireless Network Watcher

2.31
sieciowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
353 KB
Aktualizacja:
17.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
10897 (188 w tym miesiącu)
Opis Wireless Network Watcher 2.31
 
 

Wireless Network Watcher to niewielkie narzędzie służące do skanowania i wykrywania wszystkich komputerów w sieci lokalnej i bezprzewodowej. Każda wykryta maszyna jest szczegółowo opisana. Natomiast całą listę komputerów można wyeksportować do pliku HTML, XML i CSV lub ewentualnie skopiować do schowka systemowego, a następnie wkleić do programu Excel lub innego arkusza kalkulacyjnego.

Program Wireless Network Watcher wyświetla nie tylko nazwę komputera w siec i jego adres IP, ale także jego urządzenie przez które się łączy z siecią i adres MAC. Aplikacja dość szybko skanuje wszystkie komputery w sieci lokalnej lub bezprzewodowej. Jest to niezbędna aplikacja dla każdego użytkownika będącego w sieci lub administratorów zarządzających siecią osiedlową.

Żeby wykryć wszystkie komputery w sieci, należy nacisnąć odpowiedni przycisk, który zeskanuje aktywne maszyny i stworzy pełną listę wraz z dodatkowymi informacjami i niezbędnymi parametrami. Wireless Network Watcher jest dostępny za darmo do celów niekomercyjnych. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook