Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » TeamViewer 15.42.7

TeamViewer

15.42.7
sieciowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
47 MB
Aktualizacja:
06.06.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
4.1
Oceń:
Pobrano:
256437 (954 w tym miesiącu)
Opis TeamViewer 15.42.7
 
 

TeamViewer to bezpłatne narzędzie do zdalnego sterowania komputerem. Za jego pomocą możemy błyskawicznie nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i zdalnie nim sterować.


Najnowsze wydajnie zostało zoptymalizowane pod kątem jak najwyższej wydajności, co oznacza szybsze logowanie i czas ładowania panelu Management Console. Wprowadzono również białą listę, z poziomu której możemy uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń. Mechanizm ten ograniczy czas, jaki byłby potrzebny na zarządzanie prawami dostępu dla każdego komputera z osobna.


Program dostępny jest również w wersji dla systemu Android. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Aktualizacja wprowadza także historię czatu, dzięki czemu w każdej chwili można wrócić do poprzednich dyskusji i wyszukać potrzebne informacje. Nie pominięto kwestii bezpieczeństwa, bowiem wszystkie treści są szyfrowane. Każdy z użytkowników programu może dodać swoje zdjęcie profilowe czy skorzystać z funkcji automatycznego znajdowania kontaktów w pobliżu. Idąc w ślad za wzrostem popularności monitorów 4K, wprowadzono obsługę wyświetlania obrazu w tejże jakości.

TeamVieawer umożliwia również zdalne współdzielenie pulpitu przez Internet, przesyłanie plików w obydwóch kierunkach, tworzenie kanałów VPN, a także zabezpieczanie konta za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego (chroni przed utratą hasła do zdalnego nawiązywania połączenia).

Program TeamViewer dostępny jest dla różnych systemów operacyjnych, od Windows po Mac OS - a ponadto umożliwia prace między platformami, to znaczy np. pozwala na sterowanie komputerem z systemem Apple Mac OS z komputera z systemem Windows i odwrotnie. Oferuje szybsze przeciąganie i upuszczanie elementów, zapisywanie ustawień połączeń ze zdalnymi komputerami, konwersję do formatu AVI, planowanie spotkań, a także dostęp do elastycznego okna programu i lepszych parametrów roboczych.

Oprogramowanie przydatne jest nie tylko do zdalnego zarządzania maszynami ale dzięki niemu można przeprowadzać szkolenia online poprzez udostępnianie własnego ekranu.

Uwaga:

TeamViewer jest darmowy do użytku niekomercyjnego. Po uruchomieniu aplikacji, należy wskazać w jakich celach będzie używany. W przypadku wybrania wersji komercyjnej zainstalowana zostanie edycja testowa.

Poradnik - Jak zdalnie sterować komputerem przez internet:

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
03 Sierpień 2018 18:24
Kiedys był fajny obecnie kicha po 3 sekundach zrywa połaczenie
POKAŻ ()

Facebook