Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » TamoGraph Site Survey 6.0.242

TamoGraph Site Survey

6.0.242
sieciowe
Rozmiar:
97 MB
Aktualizacja:
30.11.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1582 (79 w tym miesiącu)
Opis TamoGraph Site Survey 6.0.242
 
 

TamoGraph Site Survey to narzędzie stworzone do gromadzenia oraz wizualizacji danych płynących w sieci WiFi o standardach 802.11 a/b/g/n/ac. Za jego pomocą dokonamy analizy siły sygnału, szumów, interferencji oraz wielu innych parametrów. TamoGraph pozwoli na wdrożenie oszczędności wynikających ze znacznego zwiększenia wydajności i efektywności działania sieci.

Wśród najważniejszych opcji nie zabrakło takich jak:
  • analiza spektrum,
  • kompleksowa analiza sieci WLAN prezentująca zasięg poszczególnych punktów dostępu,
  • wsparcie dla odbiorników GPS,
  • moduł do raportowania zapisujący dane w PDF oraz HTML

Przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji należy upewnić się, że zainstalowana została najnowsza wersja sterowników posiadanej karty sieciowej. Gdy wymóg ten zostanie spełniony można przystąpić do tworzenia nowego projektu, w którym określamy specyfikę budynku w zasięgu sieci.

Kolejny krokiem jest określenie urządzenia, za pomocą którego będą prowadzone pomiary oraz wczytanie mapy budynku. Gdy takowej nie posiadamy, możemy skorzystać z lokalizacji za pomocą GPS.

Po wstępnej konfiguracji ukazuje się okno główne prezentujące rozkład zasięgu w poszczególnych miejscach. Istnieje możliwość personalizacji sposobu wyświetlania mapy na taki, który uwzględnia tylko interesujące parametry jak szumy czy siła sygnału.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook