Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » Supremo Remote Desktop 4.4.0.2636

Supremo Remote Desktop

4.4.0.2636
sieciowe
Rozmiar:
6 MB
Aktualizacja:
06.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
2805 (69 w tym miesiącu)
Opis Supremo Remote Desktop 4.4.0.2636
 
 

Supremo Remote Desktop to bezpłatne narzędzie do zdalnego zarządzania komputerem przez Internet. Aplikacja oferuje prosty interfejs – składający się wyłącznie z najważniejszych funkcji do zdalnego zarządzania pulpitem. Aplikacja nie wymaga instalacji na dysku twardym i może być bezpośrednio uruchamiana z każdego nośnika USB.

Supremo Remote Desktop jest potężnym, prostym i kompletnym rozwiązaniem do zdalnego zarządzania i kontrolowania drugiego komputera. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. W centralnym komputerze (czyli maszynie z którą nawiążemy polączenie) należy uruchomić aplikację, wpisać odpowiednie hasło oraz nawiązać połączenie naciskając przycisk „Start”. Następnie z dowolnego, innego komputera podłączonego do sieci, wpisujemy zapamiętany identyfikator ID i hasło, którye zostały wygenerowane po włączeniu aplikacji w centralnym komputerze.

Oprogramowanie umożliwia też przesyłanie danych pomiędzy komputerami. Dodatkowo szyfruje przesyłane pliki przy użyciu nowoczesnego 256-bitowego algorytmu AES. Stanowi idealną alternatywę dla popularnej aplikacji TeamViewer.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook