Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » ServersCheck Monitoring Software 16.4.10

ServersCheck Monitoring Software

16.4.10
sieciowe
Rozmiar:
50 MB
Aktualizacja:
17.06.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 8/10
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
931 (16 w tym miesiącu)
Opis ServersCheck Monitoring Software 16.4.10
 
 

ServersCheck to bezpłatne narzędzie przeznaczone do użytku osobistego, służące do monitorowania plików, katalogów, urządzeń oraz usług w sieci LAN lub na komputerze lokalnym. Za jego pomocą możemy sprawdzić stan innych urządzeń, pingowac system, wyszukiwać adresy DNS i wykonywać wiele innych operacji.

Aplikacja idealnie nadaje się do testowania stanu serwerów podłączonych do sieci. Monitorowania zmian zachodzących w systemie, testowania wydajności i odczytywania informacji o poszczególnych podzespołach znajdujących się w serwerach. Wspiera systemy wirtualne, współpracuje z urządzeniami mobilnymi, a także posiada szereg przydatnych opcji konfiguracyjnych.

ServersCheck Monitoring monitoruje ruch sieciowy, czyli wszystkie wychodzące i przychodzące połączenia. Sprawdza protokoły HTTP, POP i SMTP, a także obserwuje bazy danych, aktywne usługi działające w chmurze (cloud computing) i stan wszystkich urządzeń podłączonych do sieci. Użytkownik może otrzymywać szczegółowe raporty w postaci pliku tekstowego, a także otrzymywać komunikaty ostrzegawcze drogą elektroniczną lub SMS (telefony komórkowe).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook