Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » PingPlotter 5.23.2

PingPlotter

5.23.2
sieciowe
Rozmiar:
20 MB
Aktualizacja:
14.05.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
3834 (85 w tym miesiącu)
Opis PingPlotter 5.23.2
 
 

PingPlotter to darmowe narzędzie do przeprowadzania diagnostyki i i rozwiązywania różnych problemów związanych z siecią.

Oprogramowanie przeznaczone jest zarówno dla zwykłych użytkowników w sieci domowej, jak i również dla administratorów zarządzających połączeniem internetowym w firmie lub korporacji.

Warto skorzystać z tego oprogramowania, jeśli występują problemy z buforowaniem stron internetowych, powolnym transferem danych czy ze stabilnością połączenia internetowego przy użyciu aplikacji wymagających stałego dostępu do internetu - komunikatory (Skype) lub gry online.

Darmowa wersja programu posiada tylko podstawowe funkcje i możliwości przy przeprowadzaniu diagnostyki sieci. Porównanie pomiędzy wersją bezpłatną a komercyjną, znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Uwaga:

Podczas uruchamiania programu możemy swobodnie przełączać się pomiędzy wersją darmową a płatną (Professional, Standard). Po zakończeniu okresu próbnego, będziemy mogli korzystać wyłącznie z darmowej, ograniczonej wersji oprogramowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook