Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » Network Scanner 21.02

Network Scanner

21.02
sieciowe
Rozmiar:
2.39 MB
Aktualizacja:
24.02.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
694 (21 w tym miesiącu)
Opis Network Scanner 21.02
 
 

Network Scanner to oprogramowanie przeznaczone specjalnie do skanowania rozbudowanych sieci korporacyjnych jak i niewielkich sieci domowych. Na wstępie należy zaznaczyć, że program nie posiada żadnych ograniczeń związanych z ilością maszyn oraz podsieci.

Network Scanner pozwoli dotrzeć do współdzielonych danych włączając w to ukryty NetBIOS (Samba). Co więcej, administrator uzyskuje narzędzie do analizy praw dostępu poszczególnych użytkowników. Wszelkie rezultaty skanowania zapiszemy zarówno w sieci w formacie XML, HTML, TXT lub bezpośrednio w programie.

Skoro mowa o wynikach, warto również wspomnieć o systemie filtrów, które usprawniają wyszukiwanie określonego typu informacji. Wśród innych opcji znalazł się komponent do monitorowania, czy dany komputer jest aktualnie włączony czy też nie czy skaner serwerów FTP.

Network Scanner charakteryzuje się przemyślanie zaprojektowanym interfejsem, wykorzystującym kreatory do podstawowej konfiguracji. Wspierane jest także skanowanie wielowątkowe potęgujące prędkość działania aplikacji.

Uwaga!
Oprogramowanie domyślnie dostępne jest w wersji próbnej (30-dniowa wersja testowa). Natomiast rejestrując konto użytkownika na stronie producenta otrzymamy możliwość korzystania z programu za darmo - bez limitu czasowego. 

Darmowa wersja przeznaczona wyłączenia do użytku osobistego!

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook