Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » Net Burner 2.0.0.1

Net Burner

2.0.0.1
sieciowe
Rozmiar:
2.6 MB
Aktualizacja:
13.04.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/2003/Vista/2008/7
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
436 (16 w tym miesiącu)
Opis Net Burner 2.0.0.1
 
 
Net Burner to bezpłatne i zarazem unikalne narzędzie do współdzielenia nagrywarki w sieci lokalnej. Aplikacja obsługuje nagrywarki CD, DVD oraz Blu-ray. Dzięki temu użytkownicy uzyskują możliwość nagrywania danych na dowolną płytę bez posiadania lokalnej nagrywarki.

Program Net Burner jest idealnym rozwiązaniem do biur, kafejek internetowych, czy w innych miejscach gdzie dostępna jest tylko jedno urządzenie do nagrywania danych. Aplikacja doskonale się również przyda dla posiadaczy laptopów nie wyposażonych w nośniki optyczne, którzy dzięki temu niewielkiemu oprogramowaniu będą mogli nagrywać dane na płyty bezpośrednio ze swojego komputera, korzystając z nagrywarki CD/DVD/BD dostępnej w sieci domowej lub nawet osiedlowej.

Aplikacja składa się z dwóch komponentów klienta i serwera. Jak sama nazwa serwer, to komponent który należy zainstalować w maszynie wyposażonej w nagrywarkę. Natomiast „Klienta”  należy zainstalować na wszystkich komputerach,  z których użytkownicy będą korzystać z sieciowej nagrywarki.  Net Burner obsługuje następujące napędy CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD+/-R (DL), BD-R/RE, HD-DVD.

Uwaga!
Aby pobrać i zainstalować Net Burner, należy wypełnić formularz rejestracyjny i następnie otrzymamy wiadomość e-mail zawierający klucz produktu i numer seryjny niezbedny do aktywacji programu, a także adres do pobrania instalatora aplikacji.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook