Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » Advanced IP Scanner 2.5.4594.1

Advanced IP Scanner

2.5.4594.1
sieciowe
Rozmiar:
19.4 MB
Aktualizacja:
22.06.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
64519 (357 w tym miesiącu)
Opis Advanced IP Scanner 2.5.4594.1
 
 

Advanced IP Scanner podaje informacje o aktywnych komputerach w sieci lokalnej. Prócz możliwości sprawdzenia nazwy aktywnego komputera oraz grupy roboczej do której należy udostępnia dane o adresie MAC.

Aplikacja pozwala na zdalne wyłączenie lub reset wybranej maszyny po zalogowaniu się i określeniu pozostałego do tego procesu czasu. Wszystkie zdalne operacje mogą być wykonywane dla grupy komputerów co znacznie zwiększa komfort korzystania z programu. IP scanner działa bardzo szybko gdyż zastosowano w nim technikę wielowątkową (skanowanie symultaniczne adresów z sieci kals B, C).

Oprogramowanie firmy Famatech jest używane przez światowych liderów w branży technologicznej, m.in. firmy IBM, Sony, Nokia, HP, Siemens i Samsung oraz przez najważniejszych operatorów branży telekomunikacyjnej, organizacje rządowe oraz instytucje finansowe.

Program Advanced IP Scanner został zintegrowany z Radmin, innym popularnym produktem firmy Famatech do zdalnej obsługi technicznej. Powoduje to znaczne rozszerzenie funkcjonalności programu Advanced IP Scanner i upraszcza pracę administratora systemu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook