Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » AdRem Free Remote Console 2006 v6.0.0

AdRem Free Remote Console

2006 v6.0.0
sieciowe
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
02.06.2009
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
4459 (7 w tym miesiącu)
Opis AdRem Free Remote Console 2006 v6.0.0
 
 
AdRem Free Remote Console 2006 (Freecon) LiteCon to popularna darmowa aplikacja używana przez ponad 60 tysiecy administratorów NetWare jako bardziej wygodna alternatywa wobec narzędzia Novell RConsole.

Freecon umożliwia wydajną zdalną pracę na konsoli serwera nawet w bardzo przeciążonych sieciach rozległych (WAN), a także prezentuje próbkę możliwości programu AdRem sfConsole, w tym opcję uwierzytelnienia w eDirectory. Program jest łatwy w użyciu, obsługuje zarówno protokół IPX, jak i TCP/IP, i w przeciwieństwie do działającego pod DOS narzędzia RConsole, nie przeciąża systemu Windows. Wersja 2006 programu jest kompatybilna z wszystkimi popularnymi edycjami NetWare (4.x SP9, 5.x. 6.x i 6.5) oraz z platformą Novell Open Enterprise Server (jądro NetWare)

Uwaga!
W sieciach korporacyjnych, gdzie szczególnie liczy się bezpieczeństwo i wydajność administratorów, zalecane jest używanie programu AdRem sfConsole zamiast RConsole i Free Remote Console. Aplikacja sfConsole jest wyposażona w dostęp webowy i zabezpiecza dostęp do serwera poprzez wymóg uwierzytelnienia w eDirectory, 256-bitowe szyfrowanie połączeń i przejrzyste zarządzanie prawami dostępu. Lokalna konsola zabezpieczona jest hasłem i blokadą klawiatury. Ponadto sfConsole umożliwia m.in. rejestrowanie działań użytkowników na konsoli, awaryjny transfer plików w przypadku niedostępności eDirectory.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook