Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » Activity Monitor 12.1.2

Activity Monitor

12.1.2
sieciowe
Rozmiar:
83 MB
Aktualizacja:
12.02.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows Vista/7/8/10
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
8485 (72 w tym miesiącu)
Opis Activity Monitor 12.1.2
 
 

Activity Monitor jest potężnym systemem umożliwiającym zdalne monitorowanie komputerów w obrębie sieci LAN. Odnajdzie swoje zastosowanie w wielu sytuacjach jak kontrolowanie postępów studentów czy poczynań pracowników.

Wszelkie opcje zgromadzone są pod bardzo przejrzystym interfejsem, z poziomu którego sprawnie dodamy nowe maszyny podając ich adres IP, nazwę użytkownika czy też model ekranu.

W dużej mierze sterowanie Activity Monitor może odbywać się przy wykorzystaniu skrótów klawiaturowych co znacznie oszczędzi czas, który należałoby poświęcić na poszukiwanie poszczególnych opcji.

Produkt pozwala nie tylko na transmitowanie obrazu wyświetlanego na innym monitorze, ale również sekwencji wpisywanych z klawiatury, aktualnie otwartych programów, stron internetowych, wysłanych i odebranych wiadomości e-mail, rozmów poprzez komunikatory jak Skype, Yahoo Messanger, ICQ, IRC, AIM, MSN Messanger, wiadomości publikowanych na forach internetowych i wiele innych.

Co więcej, Activity Monitor automatycznie wykona zrzuty ekranu w zadanych interwałach w trybie okna lub pełnoekranowym. Oprogramowanie wspiera również przydzielanie ilości dostępnej przestrzeni dyskowej każdemu użytkownikowi czy monitorowanie folderów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook