Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » Acrylic Wi-Fi Analyzer 1.3.8308.24421

Acrylic Wi-Fi Analyzer

1.3.8308.24421
sieciowe
Rozmiar:
270 KB
Aktualizacja:
01.10.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
6396 (27 w tym miesiącu)
Opis Acrylic Wi-Fi Analyzer 1.3.8308.24421
 
 

Acrylic WiFi Analyzer to darmowe narzędzie sieciowe, służące do przeprowadzania dogłębnej analizy sieci WiFi pod wieloma aspektami.

Program pozwala na wykrywanie wszelkich nieprawidłowości w jej działaniu, identyfikuje punkty dostępu, kanały, na których działa WiFi, siłę sygnału czy natężenie przepływu danych. Obsługuje wszystkie rodzaje połączenia WiFi - 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz (WiFi 6E).

Narzędzie zaprojektowano przede wszystkim z myślą o doświadczonych użytkownikach i profesjonalnych zastosowaniach. Znajdzie użytek zwłaszcza w firmach dążących do maksymalnej optymalizacji środowiska sieciowego. Oprogramowanie odnajduje również ukryte sieci i udostępnia zestaw najważniejszych informacji o nich.

Acrylic WiFi Analyzer pozwoli nam zidentyfikować najlepszy kanał WiFi i zmierzyć nasycenie i zatłoczenie na danym kanale.

Sprawdzimy stan sieci za pomocą pomiarów w czasie rzeczywistym dotyczących jakości, sygnału, kanału, bezpieczeństwa, SNR i innych.

Możemy również tworzyć wizualizację, tego co się dzieje w monitorowanej sieci. Zmierzymy prędkość pobierania i wysyłania oraz zapisuj pakiety w pliku PCAP.

Program obsługuje Wszystkie standardy Wi-Fi 802.11/a/b/g/n/ac/ax (WiFi 6).

Wersja darmowa posiada ograniczoną funkcjonalność. Możemy skanować sieci Wi-Fi i uzyskiwać informacje o punktach dostępowych, a także przeglądać i analizować siłę sygnału i kanałów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook