Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » Acrylic WiFi HeatMaps 4.8.8186.24425

Acrylic WiFi HeatMaps

4.8.8186.24425
sieciowe
Rozmiar:
270 KB
Aktualizacja:
01.06.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3932 (13 w tym miesiącu)
Opis Acrylic WiFi HeatMaps 4.8.8186.24425
 
 

Acrylic WiFi HeatMaps to profesjonalne rozwiązanie do prowadzenia analizy rozkładu sygnału sieci WiFi w budynku lub poza nim.

Obsługiwane są wszystkie sieci działające w standardzie  802.11ac/n. W celu rozpoczęcia analizy sygnału, należy utworzyć nowy projekt, gdzie określamy nazwę, opis, lokalizację, typ oraz inne parametry sieci.

Istotnym elementem jest również wczytanie planu budynku, który musi być zapisany w formacie JPEG, PNG, GIF, BMP lub TIFF. Gdy nie dysponujemy mapą, warto skorzystać z obsługi wielu popularnych serwisów mapowych jak Google Maps, YandexMap, OviMap, OpenStreetMap, YahooMap, BingMap i innych

. Po rozpoczęciu skanowania i wykryciu poszczególnych punktów dostępu, można je zinwentaryzować oraz wygenerować raport zawierający wiele informacji o sieci jak siła sygnału i jego wizualizacja w 3D. Raporty mogą zostać zapisane w DOCX.

Oprogramowanie charakteryzuje bardzo przejrzysta szata graficzna, którą podzielono na zakładki oferujące dostęp do poszczególnych możliwości jak m.in. Inwentarz, Skanowanie Mapy, Skanowanie Satelitów, Przeglądarka Pakietów.

Acrylic WiFi HeatMaps zaprojektowano przede wszystkim z myślą o firmach i instytucjach dążących do optymalizacji działania sieci i przepływającego przez nią ruchu.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 30-dniowej wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook