Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sieciowe » AIDA64 Network Audit 6.88

AIDA64 Network Audit

6.88
sieciowe
Rozmiar:
15.7 MB
Aktualizacja:
28.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2817 (5 w tym miesiącu)
Opis AIDA64 Network Audit 6.88
 
 

AIDA64 Network Audit jest niezbędnym oprogramowaniem do zarządzania wszystkimi komputerami podłączonymi do tej samej sieci. Program oferuje szeroki zakres usług i wbudowanych funkcji do zarządzania i przeprowadzania analizy sprzętu i oprogramowania. Aplikacja przeznaczona jest dla małych i średnich firm.

AIDA64 Network Audit służy do przeprowadzania lokalnej diagnostyki systemów operacyjnych, monitorowania sieci i zarządzania licencjami.Program posiada zautomatyzowany audyt sieci. Dzięku temu wszelkie informacje o sprzęcie i oprogramowaniu w komputerach sieciowych mogą być błyskawicznie oraz automatycznie gromadzone przez linię poleceń. Wszystkie szczegółowe informacje można zapisać w formacie CSV, XML lub w formie bazy danych SQL.

Program AIDA64 Network Audit posiada najdokładniejszą metodę wykrywania sprzętu i oprogramowania. Podczas przeprowadzania analizy w komputerach sieciowych możemy również odczytać informacje o aktywnych procesach, włączonych usługach i plikach DLL oraz odwiedzanych stron internetowych.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook