Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » rozszerzenia pulpitu » Stardock Tiles 2.0

Stardock Tiles

2.0
rozszerzenia pulpitu
Rozmiar:
13 MB
Aktualizacja:
25.02.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
565 (7 w tym miesiącu)
Opis Stardock Tiles 2.0
 
 
Tiles jest to program, który zapewni użytkownikom szybszą pracę w systemie Windows. Aplikacja tworzy charakterystyczny widżet na pulpicie, za pomocą którego możemy w wygodny sposób operować poszczególnymi plikami, programami, a nawet wirtualnymi pulpitami. Wszystko wykonujemy za pomocą metody przeciągnij i upuść.

Dzięki tej aplikacji, możemy znacząco przyśpieszyć pracę na komputerze i z pewnością przypadnie do gustu nie tylko zwykłym użytkownikom, ale też programistom, webmasterom itp. Program Tiles posiada przyjazny interfejs użytkownika. Przemieszczanie się za pomocą myszki pomiędzy utworzonymi dokumentami lub programami jest bardzo intuicyjne i wygodne. Warto też wspomnieć, że design opcji konfiguracyjnych jest bardzo podobny do wyglądu systemu Windows 10. Możemy w nich ustawić wielkość wyświetlanego panelu oraz jego położenie na pulpicie, a także wprowadzić inne zmiany w postaci nowych skórek, przycisków i innych elementów graficznych.

Program Tiles usprawni pracę na komputerze, poprzez szybszy i wygodniejszy dostęp do wybranych aplikacji i usług systemowych.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook