Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » rozszerzenia pulpitu » StartW8 1.2.111.0

StartW8

1.2.111.0
rozszerzenia pulpitu
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.7 MB
Aktualizacja:
18.12.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 8
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1289 (7 w tym miesiącu)
Opis StartW8 1.2.111.0
 
 

StartW8 to bezpłatna nakładka systemowa przywracająca menu Start w systemie operacyjnym Windows 8. StartW8 przeznaczona jest dla użytkowników, którym nowoczesny interfejs Modern UI nie przypadł do gustu. Program przywraca w pełni funkcjonalny menu Start wraz z dostępem do najważniejszych elementów w systemie Windows.

Użytkownicy mogą teraz w prosty i szybki sposób wyszukiwać pliki na komputerze, zarządzać ostatnio otwieranymi dokumentami, zainstalowanymi aplikacjami i plikami multimedialnymi (zdjęcia, muzyka). Oprócz tego otrzymują dostęp do panelu sterowania, zainstalowanych urządzeń (drukarka, skaner i mobilne), a także mogą wykonywać różne czynności i operacje w "Mój Komputer”.

StartW8 przywraca również niezbędne opcje, umożliwiające wyłączenie, zrestartowanie lub uśpienie komputera. Nowe Menu Start wygląda identycznie jak menu startowe zastosowane w systemie Windows 7. Użytkownicy mogą aktywować menu standardowym klawiszem znajdującym się na klawiaturze, a także dodawać, własne ulubione aplikacje.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook