Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » rozszerzenia pulpitu » StartIsBack++ 2.9.15

StartIsBack++

2.9.15
rozszerzenia pulpitu
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.21 MB
Aktualizacja:
27.06.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4179 (45 w tym miesiącu)
Opis StartIsBack++ 2.9.15
 
 

StartIsBack to niewielkie rozszerzenie przywracające Menu Start w systemie Windows 10. Aplikacja przywraca menu startowe wraz ze wszystkimi funkcjami i narzędziami, zachowując identyczny wygląd jak w poprzednich systemach Windows 7/8. StartIsBack poprawia funkcjonalność pulpitu i usprawnia korzystanie z najważniejszych narzędzi.

Aplikacja automatycznie się uruchamia wraz z systemem operacyjnym. Przywraca oryginalne menu Start ze wszystkimi najważniejszymi funkcjami – wyszukiwania, przypinania najczęściej używanych aplikacji do lewego okna, a także nie mogło zabraknąć opcji, za pomocą których wyłączymy, zrestartujemy bądź uśpimy komputer.

StartIsBack przywraca też listę z ostatnio uruchamianymi dokumentami, katalog z grami, muzyką i obrazkami, a także funkcjonalny panel sterowania. Dodatkowo otrzymamy dostęp do mojego komputera, przy użyciu którego możemy zarządzać i wykonywać różne operacje na partycjach i plikach. Warto też wspomnieć o funkcji z zainstalowaną drukarką i innymi podłączonymi urządzeniami zewnętrznymi. W programie możemy również zmienić wygląd menu startowego.

Uwaga:

Do pobrania są również dostępne poprzednie wersje programu przeznaczone dla systemów Windows 8 i 8.1.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook