Start8

1.56
rozszerzenia pulpitu
Rozmiar:
10.3 MB
Aktualizacja:
13.08.2015
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
12033 (2 w tym miesiącu)
Opis Start8 1.56
 
 

Start8 to niezwykle przydatna aplikacja przywracająca klasyczne menu Start wraz z dostępem do najważniejszych funkcji w systemach Windows 8 i 8.1. Menu Start zostało umieszczone w tradycyjnym miejscu, czyli w lewym dolnym rogu ekranu. Te niewielkie oprogramowanie z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi, który przyzwyczaił się do klasycznego menu startowego z Windows XP, Vista i 7.

Ogromną zaletą programu jest dostosowanie wyglądu menu startowego do reszty elementów najnowszego systemu Windows 8. Użytkownicy mogą wybrać styl (interfejs graficzny) znany z Windows 7 lub nowoczesny design (Modern UI) z Windows 8. Wybierając styl kafelkowy można ustawić jego rozmiar oraz posegregować wszystkie znajdujące się w nim aplikacje. Natomiast, gdy wybierzemy standardowy wygląd z Windows 7, wówczas otrzymamy dostęp do tych samych funkcji i narzędzi do których zostaliśmy przyzwyczajeni – Mój Komputer, dokumenty, Moje obrazy, Panel sterowania i urządzenia oraz drukarki.

Nowe menu Start oferuje też dostęp do najważniejszych opcji konfiguracyjnych systemu i wszystkich plików oraz folderów znajdujących się na dysku twardym. Znajdziemy w nim również różne opcje do zamykania, usypania i ponownego uruchomienia systemu Windows 8, a także wbudowaną wyszukiwarkę danych znajdujących się na dysku twardym.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook