RetroUI

4.0.1
rozszerzenia pulpitu
Rozmiar:
10.2 MB
Aktualizacja:
27.06.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 8
Ocena:
1
Oceń:
Pobrano:
2065 (5 w tym miesiącu)
Opis RetroUI 4.0.1
 
 

RetroUI to innowacyjne rozszerzenie pulpitu systemowego, przywracający przycisk Start wraz z całym menu składającym się z wielu przydatnych funkcji i narzędzi. RetroUI znacznie ułatwia i usprawnia korzystanie z najważniejszych funkcji w systemie, a także przyśpiesza pracę na komputerze. Dodatkowo przyciskając klawisz „Windows” na klawiaturze powrócimy do klasycznego pulpitu w systemie operacyjnym.

RetroUI przeznaczone jest wyłącznie dla systemu operacyjnego Windows 8 / 8.1 i przywraca brakujące menu Start. Rozszerzenie te jest niezwykle przydatne - zwłaszcza dla użytkowników, którym nowoczesny interfejs MetroUI nie przypadło do gustu. RetroUI ukrywa też MetroUI. Dzięki temu po każdym uruchomieniu systemu, nowy interfejs będzie nieaktywny, a wyświetli się klasyczny pulpit znany z poprzednich systemów firmy Microsoft.

RetroUI oferuje również:
- dostęp do najważniejszych funkcji w systemie,
- blokowanie funkcji „Hot corners” w systemie, które aktywują się po najechaniu kursorem w odpowiedni róg ekranu monitora,
- możliwość przełączania w tryb TabletView (szersze menu Start),
- kompatybilny z pulpitami lokalnymi i zdalnymi,
- możliwość dostosowania rozmiaru i wyglądu menu Start.

Uwaga:

Program RetroUI dostępny jest również w darmowej wersji. Wystarczy zalogować się do portalu społecznościowego Facebook, a następnie polubić stronę poświęconą aplikacji RetroUI – wciskając przycisk „Lubię to”. Po wykonaniu tych czynności otrzymamy list drogą elektroniczną (przez e-mail), zawierający specjalną licencję upoważniającą do korzystania z bezpłatnej wersji programu RetroUI. Więcej informacji odnośnie darmowej wersji, znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook