Rainmeter

4.3.1
rozszerzenia pulpitu
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.33 MB
Aktualizacja:
22.09.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
10485 (193 w tym miesiącu)
Opis Rainmeter 4.3.1
 
 
Rainmeter to bezpłatne narzędzie rozszerzające funkcjonalność pulpitu systemowego. Za jego pomocą możemy dostosować wygląd samego pulpitu, zamieszczając na nim różne i bardzo przydatne dla użytkownika gadżety.

Rainmeter wyświetla na pulpicie specjalne panele i gadżety z kalendarzem, prognozą pogody, zegarem czy kanałami informacyjnymi RSS. Użytkownik może pobrać z internetu gotowe schematy graficzne i dostosowywać je według własnego gustu. Na pulpicie można też wyświetlić informacje o systemie operacyjnym, aktywnych procesach, zużyciu pamięci RAM i wolnej przestrzeni na dysku oraz poziomie naładowanej baterii w komputerze przenośnym.

Warto też wspomnieć o dodatkowych składnikach, umożliwiających zapisywanie ważnych wydarzeń w formie notatnika na pulpicie systemowym, odtwarzaniu muzyki w specjalnym w wbudowanym odtwarzaczu multimedialnym. Nowe skórki graficzne można pobierać z popularnych serwisów graficznych typu DeviantArt lub Custmoze.org. Pełną listę dodatkowych witryn znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Uwaga:
Na liście rozwijanej znajdziecie również - Rainmeter 3.2 Beta.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook