Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » rozszerzenia pulpitu » Pokki 0.269.7.802

Pokki

0.269.7.802
rozszerzenia pulpitu
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.6 MB
Aktualizacja:
05.04.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
4033 (62 w tym miesiącu)
Opis Pokki 0.269.7.802
 
 

Pokki to bezpłatne i niezwykle przydatne narzędzie, rozszerzające funkcjonalność systemu operacyjnego oraz przywracające menu Start w Windows 8. Oferuje błyskawiczny dostęp do aplikacji webowych bezpośrednio z pulpitu systemowego, a także do kont użytkownika w najpopularniejszych serwisach społecznościowych (Tweeter, Facebook) i internetowych (YouTube, LastFM itp.).

Program Pokki ma dwa zastosowania. W systemie Windows Vista lub 7, będzie służył jako gadżet zainstalowany na pasku zadań, który usprawni korzystanie z zainstalowanych aplikacji i usług systemowych, a także zaoferuje szybki dostęp do różnych serwisów internetowych. Natomiast instalując oprogramowanie w systemie operacyjnym Windows 8, przywróci brakujące menu Start, które ułatwi i przyśpieszy wykonywanie czynności na komputerze. Użytkownicy otrzymają też dostęp do panelu sterowania, narzędzi dyskowych i wielu innych usług systemowych.

Pokki posiada przydatną wyszukiwarkę plików, zainstalowanych aplikacji oraz narzędzi systemowych. Oprócz tego zawiera niezbędne opcje, za pomocą których możemy wylogować bieżącego użytkownika, wprowadzić komputer w stan hibernacji, a także zrestartować, wyłączyć lub ponownie uruchomić maszynę.

Pokki oferuje dostęp do internetowego sklepu App Store, zawierającego setki darmowych aplikacji i gier dla naszego PC. Wśród nich znajdziemy m.in.: YouTube, Gmail, Angry Birds, Facebook Lite, Outlook, Google Reader i wiele innych programów, które możemy błyskawicznie pobrać i w prosty sposób zainstalować w systemie. Warto też wspomnieć o wbudowanej wyszukiwarce stron internetowych i specjalnym module, powiadamiającym o nowych wiadomościach i różnych informacjach zamieszczanych na portalach społecznościowych – Facebook, Twitter.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook