Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » rozszerzenia pulpitu » OneLaunch 5.13.3

OneLaunch

5.13.3
rozszerzenia pulpitu
Rozmiar:
3 MB
Aktualizacja:
23.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
199 (44 w tym miesiącu)
Opis OneLaunch 5.13.3
 
 

OneLaunch modyfikuje pulpit systemowy, dodając do niego specjalny pasek nawigacyjny z wbudowaną przeglądarką, ulubionymi skrótami i aplikacjami.

To niezbędne oprogramowanie dla każdej osoby poszukującej scentralizowanego i zarazem zintegrowanego pulpitu systemowego, usprawniającego wygodę w obsłudze komputera oraz zwiększającego wydajność pracy dla każdego użytkownika.

Oferuje jednym kliknięciem dostęp do przeglądarki, a także do innych skrótów systemowych i zainstalowanych aplikacji. Posiada intuicyjny interfejs, za pomocą którego możemy płynie nawigować po różnych funkcjach i wbudowanych opcjach.

W menu nawigacyjnym możemy dodać praktycznie każdą posiadaną aplikację lub pobrać zupełnie inne z Internetu. Możemy dostosować jego wygląd do własnych potrzeb. Bez problemów uzyskamy błyskawiczny dostęp do komunikatorów, schowka systemowego oraz innych skrótów systemowych.

Wbudowana przeglądarka OneLaunch stworzona została na silniku Chromium. Dzięki niej możemy szybko uzyskać dostęp do wyszukiwarki w Internecie.

Oprócz tego domyślnie znajdziemy na pasku nawigacyjnym narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych, ikonkę schowka systemowego (otwieranie ostatnio uruchamianych aplikacji i plików), ikonę kosza a nawet wbudowaną Pogodę.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook