Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » rozszerzenia pulpitu » My Daily Wallpaper 7.00

My Daily Wallpaper

7.00
rozszerzenia pulpitu
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
375 KB
Aktualizacja:
20.03.2015
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows NT/2003/XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1404 (32 w tym miesiącu)
Opis My Daily Wallpaper 7.00
 
 

MyDailyWallpaper jest bezpłatnym programem przeznaczonym do pobierania i zarządzania tapetami. Wspiera ogromną ilość serwisów internetowych, zawierających różne tapety na pulpity systemowy oraz automatycznie zmienia tapetę po uruchomieniu systemu operacyjnego.

Program wymaga stałego połączenia z Internetem i codziennie pobiera mnóstwo tapet w różnych kategoriach – rośliny, zwierzęta, krajobrazy, fantasy, obiekty, ludzie, science fiction, pojazdy, i wiele innych. Według producenta, program obsługuje ponad 400 tysięcy tapet w wysokiej jakości.

Pełna lista obsługiwanych serwisów internetowych:
· Arts Wallpapers (www.artswallpapers.net)
· Celebrity Wallpaper Base (www.celebritywallpaperbase.com)
· Car-Pic (www.car-pic.ru) - ChanArchive (www.chanarchive.org)
· Deskbeauty (www.deskbeauty.net)
· Desktop Exchange (www.desktopexchange.com)
· Desktoppr (www.desktoppr.co)
· DeviantART (www.deviantart.com)
· Gandex (www.gandex.ru)
· Girl HD Walls (www.girlhdwalls.com)
· Good-Wallpapers (www.good-wallpapers.com)
· HD Wallpapers (www.hdwallpapers.in)
· Mota.ru (www.mota.ru)
· Novoboi (www.novoboi.ru)
· National Geographic (www.nationalgeographic.com)
· PickyWallpapers (www.pickywallpapers.com)
· PSXExtreme (www.psxextreme.com)
· PulsarMedia (www.pulsarmedia.com)
· Superb Wallpapers (www.superbwallpapers.com)
· WallpaperFx (www.wallpaperfx.com)
· WallpaperHD.eu (www.wallpaperhd.eu)
· Wallpapers.ie (www.wallpapers.ie)
· Wallpaper Vortex (www.wallpapervortex.com)
· Wallpaper Web (www.wallpaperweb.org)

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook