Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » rozszerzenia pulpitu » FSS Start Menu 8 1.1.0.3

FSS Start Menu 8

1.1.0.3
rozszerzenia pulpitu
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
10.1 MB
Aktualizacja:
27.08.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
691 (6 w tym miesiącu)
Opis FSS Start Menu 8 1.1.0.3
 
 

FSS Start Menu 8 to lekkie, bezpłatne i bardzo przydatne narzędzie, przywracajace klasyczne menu Start w systemie operacyjnym Windows 8. FSS Start Menu 8 przeznaczone jest dla użytkowników, który przyzwyczaili się do klasycznego menu startowego doskonale znanego z poprzednich systemów operacyjnym - Windows XP, Vista czy Windows 7.

Po zainstalowaniu programu FSS Start Menu 8, pojawi się menu Startowe w tradycyjnym miejscu, czyli w lewym dolnym rogu ekranu. Umożliwi on dostęp do najważniejszych elementów i funkcji w systemie, a także pozwoli przypinać (dodawać) najczęściej używane aplikacje na komputerze. Dzięki czemu, będziemy mogli w prosty i szybki sposób uruchamiać oraz korzystać z zainstalowanych programów.

FSS Start Menu 8 przywróci dostęp do panelu sterowania, mojego komputera, drukarki i innych urządzeń, a także do zaawansowanej wyszukiwarki danych na dysku twardym. Oprócz tego umożliwia przełączanie się pomiędzy pulpitem systemowym (desktop), a nowoczesnym kafelkowym interfejsem Modern UI.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook