Appetizer

1.4.7
rozszerzenia pulpitu
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.25 MB
Aktualizacja:
09.12.2014
Producent:
Licencja:
GNU GPL
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
536 (12 w tym miesiącu)
Opis Appetizer 1.4.7
 
 

Appetizer to rozszerzenie pulpitu, zastępujące tradycyjne menu start oraz pasek zadań. Dodatek jest w pełni skalowalny i pozwala na umieszczanie skrótów do aplikacji. Gdy dysponujemy dużą liczbą skrótów, można wówczas je grupować.

Ciekawą opcją jest także zbiorowe uruchamianie wielu aplikacji. Appetizer pozwala na dowolne modyfikowanie lokalizacji poszczególnych odnośników do programów metodą przeciągnij i upuść. Panel aplikacji może być wyświetlany w orientacji pionowej jak i poziomej. Przybierze formę zarówno bloku z kilkoma rzędami ikon jak i pojedynczego paska.

Narzędzie w dowolnym momencie zminimalizujemy do zasobnika systemowego i je przywrócimy, również za pomocą wcześniej zdefiniowanego skrótu klawiaturowego. Istnieje możliwość zmiany rozmiaru ikon. Do wyboru mamy 4 typy: małe, średnie, duże, bardzo duże.

Pasek zadań może być również personalizowany pod kątem przezroczystości czy tematyki kolorystycznej za pomocą dostępnych skórek. Możliwości programu Appetizer wzbogacą wtyczki dostępne do pobrania na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook