Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » rozliczenia podatkowe » Pit Format 2011 Biuro 1.0.4

Pit Format 2011 Biuro

1.0.4
rozliczenia podatkowe
Rozmiar:
14.33 MB
Aktualizacja:
16.01.2012
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2427 (32 w tym miesiącu)
Opis Pit Format 2011 Biuro 1.0.4
 
 
Program PIT FORMAT BIURO to profesjonalny program przeznaczony do komercyjnego wykorzystania celem rozliczania pit i sporządzania i drukowania deklaracji podatkowych oraz ich korekt przez biura podatkowe, kancelarie podatkowe oraz księgowych z możliwością wysyłki e-deklaracji (z podpisem elektronicznym i bez podpisu).

Program obsługuje wszystkie rodzaje dochodów, jakie mogą uzyskać Państwa klienci / pracownicy : z tytułu zatrudnienia, z działalności gospodarczej (w tym ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą. Dzięki naszemu programowi możecie Państwo już w kilka minut w prosty i bezpieczny sposób sporządzić każdą deklarację. Nie jest to tylko program do pit 36 i pit37, ale obsługuje pełny komplet: PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, a dodatkowo wszystkie rodzaje załączników PIT-B, PIT-D, PIT-O, PIT-2K, PIT-M, PIT-ZG, -Z i formularze NIP (NIP-1, NIP-3, NIP-B, NIP-C)!

Polecany również dla firm i spółek umożliwiając rozliczenie pit dla dowolnej ilości pracowników w oparciu o dane z PIT -11, PIT-11A i PIT-8C.

Program umożliwia szybkie i wygodne wypełnianie deklaracji dla nieograniczonej liczby podatników (osób lub firm), może być też instalowana na wielu stanowiskach. Dane i rozliczenia podatników przechowane są w wewnętrznej bazie danych, co znakomicie usprawnia obsługę (szczególnie w perspektywie kolejnych lat pracy w programie).

Program PIT FORMAT BIURO jest niezwykle prosty w obsłudze, a jednocześnie bogaty w wiele unikatowych funkcji i modułów, których nie znajdziecie Państwo w konkurencyjnych programach tego typu!
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook