Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » rozliczenia podatkowe » Jupiter 2020 Premium 1.0.7

Jupiter

2020 Premium 1.0.7
rozliczenia podatkowe
Rozmiar:
17 MB
Aktualizacja:
26.03.2021
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2000 (20 w tym miesiącu)
Opis Jupiter 2020 Premium 1.0.7
 
 
Z Jupiterem Premium szybko i wygodnie rozliczysz z podatku za 2020 rok siebie, rodzinę oraz firmę. Program obsługuje wszystkie rodzaje dochodów: osobistych i z działalności gospodarczej (w tym ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą. Dla firm dostępna jest także opcja rozliczeń pracowników (PIT-11 i PIT-4R) oraz dodatkowo deklaracje karty podatkowej PIT-16A i osób duchownych PIT-19A.

W Jupiterze Premium możesz przygotowywać zeznania podatkowe za pomocą przyjaznego kreatora (odpowiadając na pytania zadawane przez program) lub bezpośrednio na aktywnych formularzach. Gotowe PIT-y najszybciej i najłatwiej wyślesz w postaci e-deklaracji - nie będzie wówczas potrzeby zanoszenia wydruków formularzy na pocztę.

Zalety i funkcje programu Jupiter Premium:

  • Przygotowywanie rozliczeń za pomocą przyjaznego kreatora lub bezpośrednio na aktywnych formularzach.
  • Pełny zakres formularzy rozliczenia rocznego 2017: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-OP(nowy!), PIT-28/A, PIT-28/B, PIT-2K, PIT/B, PIT/BR, PIT/D, PIT/DS, PIT/M, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG oraz ORD-ZU, zgłoszenie aktualizacyjne ZAP-3 i druk przelewu podatkowego.
  • Kalkulator: wspólnie, czy osobno? Rozliczenia firm i pracowników: PIT-11, PIT-40 i PIT-4R(nowy!).
  • Możliwość przygotowania kompletu deklaracji dla 6 podatników (więcej w dodatkowych pakietach).
  • E-deklaracje - wysyłka rozliczeń w formie elektronicznej bezpośrednio z programu, drukowanie UPO oraz nanoszenie numeru referencyjnego na formularzach.
  • Wydruk oraz zapisywanie rozliczeń do pliku.
  • Import danych z rozliczenia ubiegłorocznego oraz z programu Elfin Mała Firma Aktualna baza urzędów skarbowych z adresami i numerami rachunków bankowych. Mechanizm sprawdzania dostępności nowych wersji programu.
  • Wsparcie serwisowe w kwestiach technicznych i merytorycznych - kontakt telefoniczny: (12) 267-28-05 lub drogą elektroniczną: [email protected]

Pełną listę funkcji wersji Standard, Premium, PRO i Expert znajdziesz w tabeli z porównaniem wersji.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook