Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Superbird 73.0.3683.103

Superbird

73.0.3683.103
przeglądarki www
Rozmiar:
63 MB
Aktualizacja:
24.04.2019
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
48204 (666 w tym miesiącu)
Opis Superbird 73.0.3683.103
 
 

Superbird to bezpłatna przeglądarka internetowa, charakteryzująca się szybkością i stabilnością funkcjonowania oraz zapewniająca pełne bezpieczeństwo dla prywatnych danych użytkownika. Superbird jest alternatywą dla Google Chrome i oferuje większe bezpieczeństwo danych oraz oferuje ekstremalną szybkość renderowania poszczególnych elementów wyświetlanych podczas korzystania ze stron internetowych.

Przeglądarka Superbird oparta jest na otwartym kodzie źródłowym Google Chrome. Posiada jej wszystkie zalety, ale nie wysyła żadnych danych prywatnych danych użytkownika do Google. Dotyczy to między innymi historii odwiedzanych stron internetowych, niepoprawnych adresów URL, identyfikatorów klienta i RLZ  oraz innych elementów powiązanych z instalacją różnych elementów do przeglądarki.

Oprócz identycznego wyglądu interfejsu graficznego do Google Chrome, Superbird oferuje też dostęp do tych samych pluginów, motywów, dodatków i innych rozszerzeń. Przeglądarka Superbird kładzie nacisk na bezpieczeństwo prywatnych danych użytkownika.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
01 Marzec 2019 17:33
Super. Lepsza od Google Chrome. Z rozszerzeń można dodać np. Free VPN. I masz wszystko, czego potrzeba do szybkiego zwiedzania sieci. Oskar Wizard
POKAŻ ()

Facebook