Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » SRWare Iron 93.0

SRWare Iron

93.0
przeglądarki www
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
52 MB
Aktualizacja:
26.09.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
12687 (108 w tym miesiącu)
Opis SRWare Iron 93.0
 
 

SRWare Iron to nowoczesna przeglądarka internetowa, reklamowana jest przez twórców jako przeglądarka przyszłości. Oferuje praktycznie to samo co Google Chrome, ale zawiera znacznie więcej usprawnień w zakresie prywatności użytkownika oraz ulepszone narzędzia programistyczne.

Przeglądarka SRWare Iron oparta została na silniku Chromium i jest godną alternatywą dla Google Chrome. Znajdziemy w niej wiele ciekawych funkcji, które zwiększają komfort pracy podczas przeglądania stron internetowych. Aplikacja posiada przydatny moduł blokujący reklamy napisane w JavaScript i wszelkie inne niechciane procesy czy też tryb Incognito. Obsługiwane jest również HTML 5 zdobywające coraz większą popularność w sieci.

SRWare Iron zawiera też więcej miniaturek na głównej stronie w porównaniu do Google Chrome, a także wprowadzono możliwość ustawień usługi User- Agent. Warto dodać, że podczas instalacji przeglądarki SRWare Iron możemy wybrać jedną z dwóch dostępnych stron startowych, czyli Google Chrome lub SRWware Iron. Przydatną funkcją jest także wbudowany tłumacz stron internetowych czy też intuicyjny menadżer zakładek.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
24 Listopad 2019 10:12
Wspaniała przeglądarka, nie potrafię wpisać jako stronę
startową google...
POKAŻ ()

Facebook