Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Polarity Browser 10.0.2

Polarity Browser

10.0.2
przeglądarki www
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.15 MB
Aktualizacja:
26.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3470 (29 w tym miesiącu)
Opis Polarity Browser 10.0.2
 
 

Polarity to prosta w użyciu, a jednocześnie zaawansowana przeglądarka internetowa, która oparta jest na silnikach Trident oraz Chromium co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz szybkość ładowania się stron.

Pierwsze uruchomienie Polarity wiąże się z wyborem domyślnej wyszukiwarki, jednak decyzję tą możemy odłożyć na inną okazję i przejść do korzystania z programu. Użytkownik w trosce o swoją prywatność może aktywować tryb incognito, w którym nie jest zapisywana historia przeglądania, pliki cookies.

Nie zabrakło także wsparcia dla AdBlocka blokującego uciążliwe reklamy. Polarity daje użytkownikowi pole do decydowania, jakie elementy stron mają być wyświetlane, a które nie. Możemy zablokować przykładowo składniki napisane w JavaScript, Java, animacje Flash a nawet obrazy.

W dobie wysokiego ryzyka trafienia na spreparowane strony, warto aktywować filtr, który nie dopuszcza do takiego zdarzenia. Dostęp do niego uzyskamy z poziomu ustawień. Jedną z ciekawszych funkcji Polarity jest rozpoznawanie głosu, które pozwala na sterowanie przeglądarką za pomocą komend głosowych np aktywować menu, dyktować frazy czy całe wiadomości e-mail.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook