Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Pale Moon 32.1.0

Pale Moon

32.1.0
przeglądarki www
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
36 MB
Aktualizacja:
21.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
3.4
Oceń:
Pobrano:
17410 (82 w tym miesiącu)
Opis Pale Moon 32.1.0
 
 
Pale Moon to darmowa przeglądarka internetowa ciesząca się coraz większą popularnością na świecie. Bazuje na Firefoksie i wspiera niemal wszystkie najnowsze technologie – w tym HMTL5 i CSS3.

Przeglądarka oferuje całkiem przyjazny interfejs użytkownika, który jest zbliżony do wyglądu popularnego Firefoksa. Zużywa znacznie mniej zasobów systemowych, gdyż została odpowiednio zoptymalizowana. W Pale Moon możemy też korzystać z dodatków i motywów graficznych, które umieszczane są na stronach Mozilli.

Nowa przeglądarka zoptymalizowana została pod kątem procesorów wielordzeniowych, dzięki temu uzyskamy znaczny wzrost wydajności jeśli posiadamy odpowiedni procesor w komputerze. Posiada sporą ilość funkcji, za pomocą których dostosujemy zakładki, nawigację oraz inne elementy przeglądarki. Posiada nowoczesne mechanizmy renderowania i wyświetlania stron.

Uwaga:
Program domyślnie uruchamia się w oryginalnym języku. Aby korzystać z przeglądarki w języku polskim, należy z jego poziomu uruchomić witrynę producenta i zainstalować spolszczenie pl.xpi".
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
07 Czerwiec 2017 13:21
Używam Pale Moon juz 2 lata i jestem zadowolony,a przed kompem spędzam 9 godzin dziennie
POKAŻ ()

Facebook