Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Orbitum 56.0.2924.90

Orbitum

56.0.2924.90
przeglądarki www
Rozmiar:
48 MB
Aktualizacja:
11.12.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
2
Oceń:
Pobrano:
5049 (19 w tym miesiącu)
Opis Orbitum 56.0.2924.90
 
 

Orbitum to bezpłatna przeglądarka internetowa, bazująca na popularnym kodzie Chromium. Oferuje wygodny i czytelny interfejs użytkownika, wyglądem przypominający przeglądarkę Google Chrome. Oprócz tego posiada te same funkcje i narzędzia w opcjach konfiguracyjnych, a także obsługuje wszystkie wtyczki i rozszerzenia z Chrome.

Orbitum jest bardzo szybką i bezpieczną przeglądarką internetową, która nie obciąża zasobów systemowych podczas przeglądania stron internetowych. Orbitum został stworzony nie tylko do przeglądania stron internetowych, ale również do kontaktowania się ze znajomymi na popularnych portalach społecznościowych - Facebook, VK Kontakte czy Odnoklassniki. Korzystając z przeglądarki Orbitum, możemy rozmawiać ze znajomymi na czacie po uprzednim zalogowaniu się do dowolnego portalu społecznościowego.

Przeglądarka Orbitum umożliwia też zarządzanie treścią internetową, sprawdzaniem pisowni, tłumaczeniem witryn internetowych, zarządzanie certyfikatami, a także łączyć się z siecią przy użyciu serwera Proxy. Ponadto pozwala przeglądać historię odwiedzanych witryn, czyścić dane przeglądarki oraz importować zakładki i inne ustawienia użytkownika.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook