Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Opera GX 80.0

Opera GX

80.0
przeglądarki www
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
96 MB
Aktualizacja:
14.10.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
11306 (456 w tym miesiącu)
Opis Opera GX 80.0
 
 
Opera GX to specjalna wersja przeglądarki Opera stworzona z myślą o graczach (i nie tylko).

Przeglądarka zawiera innowacyjne rozwiązania, które pomogą nam w pełni korzystać z gier i internetu. To co wyróżnia przeglądarkę to funkcja GX Control. Za jej pomocą ustawimy odpowiednią ilość pamięci RAM i procesora, którą może wykorzystać przeglądarka Opera GX. Wpłynie to na zwiększenie liczby klatek generowanych w grach.

Przeglądarka została wyposażona w narzędzia sieciowe przy użyciu których wyznaczymy dopuszczalny limit wysyłania i pobierania danych. Limiter sieci przyda się przede wszystkim graczom, którzy zamierzają grać w gry bez lagów i spowolnień i jednocześnie korzystać z Opera GX.

Nie zabrakło w niej efektów dźwiękowych oraz bardzo przydatne opcje do odłączania okien wideo czy blokady reklam. Ta pierwsza opcja jest niezbędna gdy zamierzamy oglądać YouTube lub inne strony podczas korzystania z przeglądarki. Możemy wtedy oglądać materiały wideo na wierzchu - czyli okno z filmem pozostaj widoczne przy przeglądaniu innych witryn.

Sprawdź: Nowości w przeglądarce dla graczy Opera GX: muzyka w tle i Twitter na pasku bocznym

Oprócz tego, przeglądarka jest w pełni zintegrowana z takimi serwisami jak: Twitch, Discord, WhatsApp, Facebook Messenger, i Instagram, a także możemy dostosować przeglądarkę do swoich potrzeb wybierając kolor podświetlenia, animacje na stronie startowej oraz motywy. Korzystając z Opery GX, będziemy na bieżąco z najlepszymi ofertami, najnowszymi premierami gier i wiadomościami o grach.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
16 Czerwiec 2019 20:13
Nowy świeży pomysł.Coś innego od utartych schematów.Polecam 10/10.
POKAŻ ()

Facebook