Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Opera Crypto Browser 99.0

Opera Crypto Browser

99.0
przeglądarki www
Rozmiar:
96 MB
Aktualizacja:
19.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
1073 (48 w tym miesiącu)
Opis Opera Crypto Browser 99.0
 
 
Opera Crypto Browser to szybka, prosta w obsłudze w użyciu oraz bezpieczna przeglądarka z wbudowanym, niepowierniczym portfelem kryptowalut.

Opera oferuje bezpośredni i bezproblemowy dostęp do Web3 - który upraszcza przeglądanie zdecentralizowanych aplikacji (DApps) oraz korzystanie ze stron Web3, gier i platform metaverse.

Przeglądarka Opera Crypto Browser otrzymała agregator wiadomości i danych o nazwie Crypto Corner. To dedykowana przestrzeń m.in. z wiadomościami o tematyce blockchainowej wycenami aktywów i newsami dotyczącymi opłat gas (gas fee). Miłośnicy kryptowalut będą mogli za ich sprawą być stale na bieżąco ze wszystkimi nowinkami.

Opera Crypto Browser posiada również wbudowany VPN, blokowanie reklam i skryptów śledzących, a także zintegrowana obsługa Telegrama i Twittera z poziomu paska bocznego przeglądarki.

Na bocznym pasku w przeglądarce otrzymamy błyskawiczny dostęp do najważniejszych elementów multimedialnych oraz usług społecznościowych typu twitter itp. Podobnie jak przy podstawowej wersji przeglądarki Opera, otrzymujemy dostęp do wszystkich wtyczek i rozszerzeń.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
20 Styczeń 2022 02:39
No ciekawe! Wygląda całkiem całkiem! Kiedy wersja na iOS???????
POKAŻ ()

Facebook